LIGNOSERVIS s.r.o.

Je firma s dlouholetými praktickými zkušenostmi v oblasti prodeje materiálů pro povrchovou úpravu a zpracování dřeva. Přestože je našim hlavním zaměřením obchodní činnost, postupným vývojem okolností se z prodejní firmy, a příležitostného lakování malých vzorečků barev pro zákazníky, stala čátečně i zakázková lakovna nábytku. Prošli jsme si veškerými typy povrchových úprav včetně lakování zakázek dokončených do vysokých lesků. Díky tomu si můžeme dovolit říci, že NEPRODÁVÁME LAKY OD STOLU, a dokážeme kvalifikovaně doporučit vhodné materiály a postupy.

Dodáváme široký sortiment produktů pro zpracování dřeva a chceme Vás touto cestou oslovit s nabídkou kvalitních materiálů nejen pro lakování ale i pro broušení, lepení a tmelení dřeva a příbuzných materiálů. Kompletní informace o materiálech najdete v jednotlivých záložkách rubriky Sortiment  

Prostřednictvím našeho zázemí prodejny se skladem, míchárny a vlastního rozvozu jsme připraveni reagovat na vaše požadavky v krátkých dodacích lhůtách a s individuálním přístupem. Veškeré materiály jsme schopni dodat dle požadavku zákazníka v balení od 1 litru. 

Historie firmy

Firma s názvem LIGNOSERVIS se na trhu poprvé prezentovala počátkem roku 1997. Byla založena panem Jindřichem Doleželem pod obchodním názvem Jindřich Doležel – Lignoservis.

Hlavní činností této firmy byl dovoz a prodej italských brusiv, lepidel, tmelů a okrajově také oblastní prodej švédských laků Becker Acroma - nynější SHERWIN WILLIAMS. Hlavními dodavateli italských materiálů byly firmy BMA (brusiva), COLLANTI CONCORDE (lepidla), IMPA (tmely). 

V roce 2011 firma prošla díky kompletní reorganizaci asi nejvýznamnějšími změnami ve své historii. Pan Jindřich Doležel se rozhodl zakončit svoji aktivní podnikatelskou činnost a dne 1.4.2011 tak vznikla nová firma LIGNOSERVIS s.r.o. pod vedením pana Petra Umláška, který navázal na dřívější dlouholeté působení ve firmě J.D. Lignoservis.

Díky těmto krokům jsme se nakrátko přestěhovali do provizorních prostor v Kobylnicích a následně se pak k 1.3.2012 podařilo zrekonstruovat a připravit pro firmu nové vlastní prostory v Blučině, Havlíčkova 81, kde firma sídlí dnes. 

 

Kontaktní informace

LIGNOSERVIS s.r.o.
Havlíčkova 81
66456 Blučina
Česká republika
IČ:
DIČ

 

Image