Sortiment              Image


 

V naší nabídce najdete vysoce kvalitní transparentní laky na dřevo švédské výroby, značky SHERWIN WILLIAMS. Vybrat si můžete z laků vodou ředitelných, polyuretanových, purakrylátových a dalších.

Důležitou součástí našeho sortimentu jsou barvy na dřevo míchané podle vzorníků RAL a NCS.

 Image 

Potřebujete kvalitní mořidlo? Mícháme vlastní mořidla podle švédských receptur. Nabízíme vodou ředitelné, univerzální i rozpouštědlové varianty. Případně vám připravíme mořidlo dle dodaného vzorku..Image


 

Pro povrchové úpravy dřeva v interiérech i exteriérech vám přinášíme rozsáhlý sortiment kvalitních olejů a vosků na dřevo od firmy SHERWIN WILLIAMS.

Image


 

V naší rozsáhlé nabídce nemohou chybět ani lazury na dřevo. Vybrat si samozřejmě můžete z různých variant určených pro vnitřní, ale i venkovní použití.

Image


 

Nabízíme také pestrou škálu brusiv na dřevo, jako jsou papíry, plátna, lepené pásy, kotoučky, rouna, kostky, lešticí sady a další produkty pro jemnou úpravu dřevěných povrchů.

Image


 

Naše nabídka lepidel na dřevo zahrnuje především výrobky italské značky Collanti Concorde. Máme k dispozici lepidla různých druhů pro všechny způsoby použití. S výběrem vhodné varianty vám rádi pomůžeme.

Image


 

Naše tmely na dřevo pocházejí od významného italského výrobce IMPA. Nabízíme i různobarevné jednosložkové vodou ředitelné tmely IMPASTUK a dvousložkové polyesterové tmely PLASTUK

               Image


 

Vysoce odolná polyesterová folie MYLAR od výrobce DuPont se vyznačuje výbornou mechanickou a tepelnou odolností. Díky těmto vlastnostem má folie široké použití i v nábytkářském průmyslu, používá se pro separaci lisovacích ploten ve vyhřívaných i studených lisech a zabraňuje tak vytvrzování lepidla na jejich plochách. Prodloužíte tak výrazně životnost Vašeho lisu a výrazně zkrátíte čas pro jeho údržbu při čištění vytvrzeného lepidla.


 

Akční nabídka

Image

.

 

Image

kontakt

LIGNOSERVIS s.r.o.
Havlíčkova 81
66456 Blučina
Česká republika
IČ:
DIČ