Technická podpora materiálů SHERWIN WILLIAMS a ARTI - lakování

V rámci prodeje našich materiálů je zahrnut technický servis a poradenství spojené s problematikou povrchové úpravy dřeva. 

Klademe důraz na individuální řešení povrchové úpravy dle přání a požadavků jednotlivých zákazníků, zejména pak na použití správných materiálů v souladu s typem lakovného podkladu a požadovaným vzhledem finální povrchové úpravy. 

 

Technická podpora materiálů SIA - broušení a leštění

Můžete se na nás obrátit v oblasti problematiky broušení dřeva a laků, kde doporučíme nejvhodnější materiály a správný postup pro broušení. 

Technický servis poskytujeme také při dokončování ploch do vysokého lesku. K dispozici máme ucelený systém postupu broušení a leštění včetně profesionálního nářadí.  

Ve složitějších případech máme plnou podporu techniků od dodavatelskě firmy.

 

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Vaše objednávky rádi přijmeme telefonicky nebo formou e-mailu. Pokud si nejste zcela jisti s výběrem vhodného zboží z našeho sortimentu, neváhejte nás kontaktovat.

DODACÍ LHŮTY

  • laky, brusiva, tmely a lepidla držíme v nabízeném sortimentu skladem ve standardních baleních, to znamená, že odběr při osobním převzetí je možný ihned, jejich expedice pak v den objednání (je-li zboží objednáno do 12.00 hodin). 
  • rozlévané materiály v sortimentu laků, barev, mořidel a rozměřované materiály ze sortimentu brusiva jsme schopni nachystat a expedovat do 24 hodin.
  • lepené pásy dle rozměrů a počtu zhotovíme do 3 pracovních dnů.
  • u vzorovaných barev a mořidel je dodací lhůta závislá na kapacitě míchárny a složitosti vzorovaných odstínů.

ZPŮSOB DORUČENÍ

  • osobní odběr v naší prodejně
  • pravidelným závozem naší firmou
  • zásilkovou službou (DPD, PPL, Česká pošta) 

     

LIGNOSERVIS s.r.o.
Havlíčkova 81
66456 Blučina
Česká republika
IČ:
DIČ